EDJ w Medyku i… Hotelu Ruben!

W pandemii nie zwalniamy tempa! 23-26 września (pt./sob.) z okazji EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW odbyły się tematyczne zajęcia językowe w formie stacjonarnej i online w sali nr 70 z zakresu nauczanych w naszej szkole języków:

  • JĘZYK ANGIELSKI;
  • JĘZYK NIEMIECKI;
  • JĘZYK MIGOWYi nie tylko… J

W zależności od profilu zawodowego grupy w programie były ciekawostki, potrzebne informacje, fascynujące fakty i interesujące quizy, m.in.: LANGUAGE TRIVIA / NAJDŁUŻSZE SŁOWO / PALINDROMES / IDIOMY / TONGUE TWISTERS = ZUNGENBRECHER / JĘZYK MIGOWY – FAQ, SL GAME, IT LANGUAGE BREAKS

W ciągle globalizującym się społeczeństwie umiejętności językowe zwiększają szanse na realizację Waszych planów zawodowych.

  1. września odbyła się również coroczna konferencja dla nauczycieli języków obcych w Hotelu Ruben, zorganizowana przez zielonogórski ODN, Europe Direct w Zielonej Górze oraz FRSE w Warszawie, pt. Nauczanie języka obcego w epoce cyfrowej, w której miałam przyjemność uczestniczyć z ramienia CKZiU Medyk. Honorowym patronatem objęły wydarzenie Pani Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak oraz Lubuski Kurator Oświaty Pani Ewa Rawa.

przewodnicząca ZESPOŁU JĘZYKÓW NOWOŻYTNYCH i opiekun SKE EuroMedyk

mgr Zofia Rosochacka

Skip to content