SKE EuroMedyk zaprasza na Dzień Europy!

01 maja 2019 minie 15 lat od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. 26 maja br. odbędą się czwarte w Polsce wybory europejskie. W związku z nadchodzącym Dniem Europy  w dniach 06/08/11.05.2019 opiekun SKE EuroMedyk mgr Zofia Rosochacka zaprasza uczniów i słuchaczy na:

– lekcje otwarte: wypełnianie formularzy i przykłady dokumentów aplikacyjnych do pracy w poszczególnych zawodach w języku angielskim i niemieckim: Europass CV/Lebenslauf (jako lingwistka);

– długie przerwy: informacje dla zainteresowanych z konferencji w naszym regionie „Zdrowie na obcasach”/ „Lubuskie Challenge – 15 lat w UE” oraz konsultacje z zakresu prawa europejskiego (jako prawnik).

Jeśli chcecie wziąć udział w innych jubileuszowych wydarzeniach w regionie blisko swojego miejsca zamieszkania (debaty, pikniki, spotkania, lekcje europejskie) lub podczas długiego weekendu w stolicy, czy w obchodach 9 maja w instytucjach europejskich albo po prostu dowiedzieć się u źródła czym są wybory europejskie, znajdziecie więcej informacji na stronach:

http://rpo.lubuskie.pl/-/zapraszamy-na-konferencje-lubuskiechallenge-laczy-nas-przyszlosc-

https://www.rp.pl/Widziane-z-regionu/304019990-Lubuskie-swietuje-15-lat-Polski-w-Unii-Europejskiej.html

http://www.europedirect-zielonagora.lubuskie.uw.gov.pl/main/index.html

http://mkidn.gov.pl/pages/posts/15-lat-polski-w-unii-europejskiej-ndash-zapraszamy-do-wspolnego-swietowania-9426.php

https://ec.europa.eu/poland/events/europe-day_pl

https://europa.eu/european-union/about-eu/symbols/europe-day_en

http://www.europarl.europa.eu/poland/pl/strona_glowna/tym-razem-g-osuj-wybory-europejskie-2019.html

Skip to content