Zaznacz stronę

Kalendarium 2019/2020

 

Data Wyszczególnienie
SEMESTR PIERWSZY
wrzesień
2019-09-02 poniedziałek ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA „MEDYKA”
GODZ. 12.00
SPOTKANIE Z OPIEKUNAMI GODZ. 11.00
2019-09-03 wtorek Termin składania deklaracji na sesję styczeń – luty 2020
2019-09-05 czwartek spotkanie wychowawców z klasami wieczorowymi godz.16.00 – aula
2019-09-07 sobota Bieg Bachusa
2019-09-03 wtorek Rozpoczęcie  zajęć dydaktycznych w szkole wg planu
2019-09-09 poniedziałek Rozpoczęcie zajęć praktycznych wg harmonogramu
2019-09-10 wtorek RADA PEDAGOGICZNA GODZ.16.30 [Plan nadzoru,}
2019-09-14 sobota odsłonięcie Bachusika godzina 10.00
2019-09-14 sobota korowód Winobraniowy godz 12
2019-09-14 sobota impreza integracyjna dla pracowników  wyjazd  i powrót sprzed szkoły
2019-09-28 sobota V BIEG GLADIATORA
2019-09-30 poniedziałek Złożenie informacji do SIO
2019-09-20 piątek Ostateczny termin złożenia orzeczenia o specjalnych potrzebach edukacyjnych przez zdajacych egzamin zewnętrzny
2019-09-26 czwartek Dzień Języków Obcych
2019-09-23 poniedziałek Złożenie kontraktów przedmiotowych
do 30.09.2019 poniedziałek Ostateczny termin złożenia przez nauczycieli dokumentacji szkolnej:
– planów wychowawczych
– przedmiotowych programów nauczania
– indeksów
-arkuszy
2019-09-30 poniedziałek Zapoznanie słuchaczy ze Statutem Szkoły, wybór samorządów klasowych, przygotowanie danych SIO, podanie słuchaczom lat drugich terminów związanych
z egzaminem zewnętrznym, identyfikatory dla słuchaczy.
październik
2019-09-25 środa RADA PEDAGOGICZNA GODZ.16.30 – NAGRODY DYREKTORA
2019-10-05 sobota PÓŁMARATON ZIELONOGÓRSKI
2019-10-11 piątek DZIEŃ NAUCZYCIELA  – Dzień Dyrektorski [1]
2019-10-24 czwartek Impreza integracyjna dla słuchaczy godzina 15.30
2019 10-26 sobota BIEG JEŻA
listopad
2019-11-01 piątek Wszystkich Świętych DZIEŃ WOLNY
 2019-11-02/03 sobota/niedziela wydziały wieczorowe nie mają zajęć
2019-11-07 czwartek Dzień Niepodległości – koncert
2019-11-11 poniedziałek Święto Niepodległości DZIEŃ WOLNY
2019-11-23 sobota Warsztaty ozdób świątecznych
grudzień
2019-12-06 piątek MIKOŁAJKI
2019-12-07 sobota CHARYTATYWNY BIEG DOBRYCH MIKOŁAJÓW
2019  grudzień Medyczna Paczka
2019-12-10 wtorek SZKOLENIE KOMISJI EGZAMINACYJNYCH NA ROK 2020
2019-12-12/13 czwartek/piątek EGZAMINY PRÓBNE
2019-12-20 piątek WIGILIA SZKOLNA
styczeń
2019  grudzień „Choinka” dla dzieci – bony
2019-12-23/01-01 ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA
2020-01-02/03/04 czwartek, piątek, sobota dni dyrektorskie ( są to kolejno 2, 3, 4 dzień dyrektorski
2020-01-06 poniedziałek dzień wolny – Trzech Króli
2020-01-12 niedziela WOŚP
2020-01-07 /2020-02-10 wtorek
poniedziałek
PRAKTYKA ZAWODOWA DLA TECHNIK ELEKTRORADIOLOG III rok
2020-01-13/15 egzamin praktyczny TUK
2020-01-23 czwartek KLASYFIKACYJNA RADA PEDAGOGICZNA GODZ. 16.30  bez technika elektroradiologii rok III
 2020-01-23 EGZAMINY ZAWODOWE SESJA STYCZEŃ-LUTY TUK, EL
2020-01-26 niedziela Egzamin praktyczny EL
2020-01-27
/2020-02-09
sobota
niedziela
FERIE ZIMOWE
SEMESTR DRUGI
luty    
2020-02-10 poniedziałek Rozpoczęcie drugiego semestru
2020-02-10/02-21 poniedziałek
piątek
PRAKTYKA ZAWODOWA TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH ROK II
2020-02-11 wtorek PODSUMOWUJĄCA RADA PEDAGOGICZNA GODZ. 16.30
KLASYFIKACJA ODDZIAŁU Technik elektroradiolg  III
2020-02-14 piątek ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA  TECHNIKA ELEKTRORADIOLOGII
2020-02-17 poniedziałek Termin składania deklaracji na sesję czerwiec – lipiec 2020
marzec
2020-03-06 piątek DZIEŃ KOBIET
 marzec 2020 TARGI EDUKACYJNE „ABSOLWENT”
2020-03-20 piątek PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
2020-03-21 sobota Warsztaty ozdób świątecznych
2020-03-27/03-28 piątek/sobota Egzamin próbny
kwiecień
2020-04-27 sobota BIEG JORGE CROSS
2020-04-15/04-29 piątek
środa
PRAKTYKA ZAWODOWA TECHNIK MASAŻYSTA ROK II
2020-04-09/04-14 czwartek
wtorek
WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA
30.04/02.05.2020 czwartek-sobota DNI DYREKTORSKIE kierunki dzienne – MAJÓWKA     kolejny 5,6 dzień dyrektorski
maj
2020-05-03 niedziela NARODOWE ŚWIĘTO KONSTYTUCJI – konkurs
2020-05-09 sobota Dzień Europy
2020-05-13  środa Lubski festiwal artystyczny
2020-05-18/06-16 czwartek
środa
PRAKTYKA ZAWODOWA  HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA ROK II, ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA ROK I, Terapia Zajęciowa II
2020-06-03/06-18 czwartek
środa
PRAKTYKA ZAWODOWA TECHNIK MASAŻYSTA ROK I, TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH ROK I , Technik sterylizacji medycznej
czerwiec
 czerwiec 2020 DNI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO
 czerwiec 2020 LUBUSKI PIKNIK ZDROWIA DRZONKÓW
 czerwiec 2020 HAPPENING POD POMNIKIEM
2020.06.05 -07 wycieczka pracowników szkoły
2020-06-01 poniedziałek Rozpoczęcie letniej sesji egzaminacyjnej
2020-06-23 wtorek Egzaminy pisemnezawodowe -teoria
2020-06-23 wtorek KLASYFIKACYJNA RADA PEDAGOGICZNA
2020-06-24/07.01 Egzaminy praktyczne zawodowe
2020-06-26 środa ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2020-06-12 piątek DZIEŃ dyrektorski
2020-06-28 niedziela Parszywa dwunastka
2020-07-01 czwartek PODSUMOWUJĄCA RADA PEDAGOGICZNA
2020 sierpień WARSZTATOWA RADA PEDAGOGICZNA
2020 sierpień INAUGURACYJNA RADA PEDAGOGICZNA