Kilka dni temu w Pracowni plastycznej klasa 2 uczyła się jak wykonywać kwiaty w technice filcowania na mokro.To dopiero początek, ale było niezwykle ciekawie. Sami zobaczcie
.

utworzone przez Marketing | paź 30, 2025 | Bez kategorii | 0 komentarzy
Kilka dni temu w Pracowni plastycznej klasa 2 uczyła się jak wykonywać kwiaty w technice filcowania na mokro.To dopiero początek, ale było niezwykle ciekawie. Sami zobaczcie
.

Najnowsze komentarze