Lubuski Kongres Kobiet. Było duuużo zdrowych akcentów! My tez tam byliśmy

Relacja SKE EuroMedyk z IX Lubuskiego Kongresu Kobiet i zaproszenie na weekend na szlaku… naukowym

 

  1. października rozpoczyna się II Weekendowy Szlak Naukowy. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa i zapoznania się z innowacjami i rolą środków unijnych w województwie –szczegółowe informacje wywieszone w szkole oraz dostępne w mediach społecznościowych projektu Młodzi ON-LIFE:

https://pl-pl.facebook.com/mlodzionlifelubuskie/  Natomiast w ubiegłą sobotę 14. października większość nauczycieli, uczniów i słuchaczy świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Natomiast przedstawiciele CKZiU „Medyk” (w tym uczniowie Medycznego Studium Zawodowego), zainspirowani przykładem wielokrotnej uczestniczki kongresu, opiekuna SKE EuroMedyk, mgr Zofii Rosochackiej, postanowili zrobić coś pozytywnego dla siebie i innych, odwiedzając Salę Kolumnową Sejmiku Województwa Lubuskiego w UMWL w Zielonej Górze. Atrakcji, zorganizowanych przez marszałka Panią Elżbietę Annę Polak, jak zwykle nie zabrakło: odznaczenie Joanny Brodzik honorowym obywatelstwem województwa, debata z udziałem specjalistów i ambasadorek Województwa Lubuskiego, muzyka na żywo, pokaz mody, wyróżnienia dla liderek, stoiska oraz porady (wśród których kosmetyczki i masażyści Medyka cieszyli się dużym zainteresowaniem) czy przedstawienie „Di, Viv i Rose” w gwiazdorskiej obsadzie w Lubuskim Teatrze.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji mgr Zofii Rosochackiej oraz reportaży na wybranych stronach internetowych (linki do filmów, relacji radiowych i artykułów prasowych poniżej)

http://lubuskie.pl/news/22001/806/Kongres-kobiet-dziekujemy-ze-bylyscie-z-nami-wideo/d,news-bootstrap/ gdzie można się przekonać jak siłę lubuskich kobiet przekazały media:
– Gazeta Wyborcza/Wysokie Obcasy
– Radio Zachód
– Radio Zielona Góra
– Gazeta Lubuska
– News Lubuski
– Radio ESKA

Skip to content